Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Leverkusen

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Leverkusen – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Leverkusen – Podręcznik

Wynajem Samochodów Leverkusen
Wynajem Aut Leverkusen

Leverkusen położony jest w zachodniej części Niemiec nad rzeką Ren, i należy do kraju związkowego Nadrenia Północna-Westfalia.Miasto ma 161.300 mieszkańców (2008), i jest częścią tzw regionów miejskich Rhein-Ruhr.

Leverkusen jest kilka mil na wschód od granicy z Holandii i Belgii, a trochę na południe, po drugiej stronie Renu możesz znaleźć większe niemieckim mieście Kolonia.

Leverkusen jest chyba najbardziej znana z dużej chemicznym i farmaceutycznym (Bayer AG). „Bayer Cross” jest atrakcją w mieście – jednym z największych na świecie neon lub logo – wykonany dla firmy Bayer.

Bardzo widoczne w krajobrazie Leverkusen jest 72 metrowa wieża wody i taras widokowy, z 1978 roku. Tutaj zwiedzający mogą podziwiać fantastyczne widoki na terenie miasta i okolic.

Na obrzeżach miasta, to kolejna atrakcja, czyli ogród japoński, który został zaprojektowany przez Carl Duisburg w 1923 roku. Miejsce to jest oazą spokoju i piękna, i jest uważana za jedną z dziesięciu narodu najpiękniejszych ogrodów. Japoński ogród jest czynny cały rok dla społeczeństwa, i składa się z takich ścieżek, oczka wodne, wodospady, mosty, herbaciarni, świątyń i smoki.

Także Schloss Morsbroich – piękny zamek z 1775 roku – jest popularną atrakcją turystyczną. W zamku mieści się muzeum sztuki współczesnej, z ponad 400 obrazów i rzeźb. Poza można odwiedzić piękny park.

Najbliższe lotnisko znajduje się Kolonia – Bonn Airport, położony 30 km na południe od Leverkusen.