Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Bielefeld

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bielefeld – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bielefeld – Podręcznik

Wynajem Samochodów Bielefeld
Wynajem Aut Bielefeld

Bielefeld, która ma około 325 tysięcy mieszkańców, położone w północno-zachodniej części Niemiec – Nadrenia Północna-Westfalia.Miasto zostało założone na początku 1200s w duży obszar lasu o nazwie Lesie Teutoburskim.

Ponieważ większość centralnych miasta została zniszczona w czasie 2. II wojny światowej, niewielu zachowanych zabytkowych budynków w Bielefeld. Niektóre wielkie średniowieczne kościoły są naprawdę nienaruszone – w tym Nicolaikirche i Mariakirche, zarówno z 1200s.

W przeciwnym razie byborgen Sparrenburg, czyli nieco poza centrum, Bielefeld najsłynniejszych atrakcji. Został zbudowany ok.. 1240, oraz pięknego parku wokół zamku jest również popularnym miejscem turystycznym.

Bielefeld jest znana od wielu specjalnych i uczęszczane festiwalach i rynków. Najważniejsze Sparrenburgfest jak średniowieczne rynku w lipcu – a we wrześniu jest oddzielny rynek wina w mieście. Również charakterystyczny linvevermarkedet wymienione. Odbywają się co roku w maju.

Goleniów flypøass jest Paderborn / Lippstadt Airport, położony około 45 km na południowy zachód od Bielefeld.