Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Salzgitter

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Salzgitter – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Salzgitter – Podręcznik

Wynajem Samochodów Salzgitter
Wynajem Aut Salzgitter

Salzgitter, która ma ok. 106.000 mieszkańców (2008), położony w północnej części centrum Niemiec – w Dolnej Saksonii.Wewnętrzna rzeka płynie przez południową część miasta i łączy go z 325 km długości Mittelland Canal, który działa w całym kraju, co z kolei wiąże się z niektórych wielkich rzek i dróg wodnych w Niemczech.

Zgodnie z 2 II wojny światowej znajdowało się kilka obozów koncentracyjnych i okolice Salzgitter, a wiele z centrum miasta została zniszczona przez alianckie bombardowania. Tak więc wiele starych budynków w historycznym centrum miasta, Altstadt, zrównany z ziemią. Jedną z głównych atrakcji jest zachowana – renesansowy zamek Šalda (znajduje się w dzielnicy o tej samej nazwie), zbudowany w 1608 roku.   Był on również w pobliżu głównych punktów orientacyjnych, do 13,73 m wysoki pomnik „Turm gdzie Arbeit” znalazł się w centrum miasta w 1995 roku.

Trochę poza Salzgitter wiele zabytków – przede wszystkim imponujące Schloss Ringelheim, pierwotnie klasztor sięga 900 roku naszej ery. Zespół pałacowy zawiera również barokowy kościół z 1694 roku. W przeciwnym razie, średniowiecznego zamku Lichtenberg jest popularnym miejscem turystycznym.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Hanover-Langenhagen, który znajduje się 55 km na północny zachód od Salzgitter.