Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Hanower

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Hanower – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Hanower – Podręcznik

Wynajem Samochodów Hanower
Wynajem Aut Hanower

Hanower – który ma 523.000 mieszkańców (2008) – położony w północnej części Niemiec, nad rzeką Leine, jest stolicą Dolnej Saksonii.

Hanower jest znany konferencyjnych i wystawienniczych, a także bogate życie kulturalne liczne muzea, galerie sztuki, opera, teatr i scen koncertowych. Ponadto, miasto jest ważnym węzłem kolejowym.

Hanower został założony w 900, a w Altstadt – Stare Miasto – jest kilka zabytków, w tym wiele średniowiecznych budynków.

Niektóre z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych jest „Landesmuseum Hanower” (Państwowe Muzeum z eksponatami sztuki, archeologii i etnologii), „Sprengel Museum Hanower” (Muzeum Sztuki z pracami od 1900), Operahaus z 1845 roku, stary ratusz z 1500, Marktkirche (od 1300 roku), nowy ratusz z 1913 roku z pięknym ogrodem, Pałac Landes Trost z 1573 roku – jak również zarówno botaniczny i ogród zoologiczny.

W sezonie letnim są dobre pływanie na sztuczne jezioro Maschsee – z wielkim, piaszczystej plaży i możliwości uprawiania sportów wodnych.

Miasto posiada własne lotnisko – Hanower Airport – położony 12 km na północ od centrum.