Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Villingen

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Villingen – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Villingen – Podręcznik

Wynajem Samochodów Villingen
Wynajem Aut Villingen

Villingen – albo Villingen-Schwenningen, jako miasto, teraz oficjalnie nazywa – położony jest w południowej Niemcy, w pobliżu granicy z Austria. Należy do Badenii-Wirtembergii, i ma około 85.000 mieszkańców (2008). Brigach Rzeka przepływa przez miasto, które ma stosunkowo wysoką pozycję (700 m).

Villingen w średniowieczu był ważnym austriackim mieście, a Schwenningen była mała wieś aż do połowy 1800, kiedy to powstał kompleksowy klokke-/ur-produksjon tam. W 1972 r., dwa miasta połączyły się, chociaż nadal są one fizycznie oddzielone od siebie przez płaskowyż.

Jednym z najbardziej ekscytujących atrakcji w Villingen, stare, średniowieczne, jak centrum miasta. Tutaj znajdziemy takie dobrze zachowane mury z kilkoma bramami i wieżami nienaruszone. Jeśli chodzi o architekturę w ogóle, szczególnie Stary Ratusz z 1534 w stylu późnego gotyku wymienione. Atrakcją położony poza centrum – na wzgórzu, 778 metrów nad poziomem morza – jest Aussichtsturm Wanne na świecie najstarsza wieża widokowa w żelazo (wymienione w 1888).

Wiele osób, jak w drodze do Muzeum Franziskaner w centrum Villingen. Dlaczego nie spróbować zobacz tårnur z 1575 i Scwarzwalder-zegarek z 1706 roku. Jedną z głównych atrakcji w Schwenningen jest Das Uhrindustriemuseum, która dokumentuje historię zegara przemysłu.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Stuttgart Airport, położony 115 km na północny wschód Villingen-Schwenningen.