Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Ulm

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Ulm – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Ulm – Podręcznik

Wynajem Samochodów Ulm
Wynajem Aut Ulm

Ulm, która ma około 120 tysięcy mieszkańców (2008), położone nad Dunajem – w południowych Niemczech, w Badenii-Wirtembergii. Po drugiej stronie Dunaju (ale w Bawarii), znajdujemy sąsiednim mieście Neu Ulm (New Ulm) – oraz o liczbie ludności ok.. 170.000 osób w „miast partnerskich”. Pierwotnie, Neu Ulm, mieście Ulm, ale w 1810 został podzielony między miastami starożytnego królestwa Wirtembergii i Bawarii.

Ulm został po raz pierwszy wymieniony w źródłach historycznych w roku 854 ADKr. – A miasto miało do 2 II wojny światowej wielu zachowanych budynków z okresu średniowiecza. Około 80% tych, jednak został całkowicie zniszczony w czasie 2 II wojny światowej. Niektóre z nich są przebudowane / zakończony w okresie powojennym.

Zdecydowanie najbardziej znanych atrakcji jest katedra w Ulm Ulmer Münster, który ma najwyższą na świecie wieżę kościoła (161,5 m). Aby dotrzeć na szczyt trzeba wspiąć wszystkich 753 kroków. Ze szczytu wieży można zobaczyć aż do Alp. Katedra została zbudowana w 1377, ale ostatecznie nie zakończone do 1891 roku.

Wśród innych zabytków w Ulm, wymienione są następujące: Das Steinhaus (najstarszy budynek w mieście, zbudowany około 1200) i Gänsturm (wymienione w 1360, rozbudowany w 1445) – część zabytkowych fortyfikacjach miasta. Wieża ta jest prawie krzywe jak Krzywej Wieży w Pizie. Również ratusz musi być zaliczane do głównych atrakcji – budynku, który był pierwotnie wymieniany jako Merchant’s House w 1370

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Stuttgart Airport znajduje się ok.. 80 km na północny zachód od Ulm.