Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Würzburg

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Würzburg – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Würzburg – Podręcznik

Wynajem Samochodów Würzburg
Wynajem Aut Würzburg

Würzburg, który 135.000 mieszkańców (2008), miasto nad rzeką w regionie Main Unterfranken – w południowym stanie niemieckiej Bawarii.Została założona już w 700s – i 1300-lecia obchodził w 2004 roku.

Najbardziej znaną atrakcją w Würzburg jest 168-metrowy baroku Würzburger Residenz, który został ukończony w 1744 roku po okresie budowy prawie 20 lat. Zamek został umieszczony na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO, jako szczególnie dobrze zachowane i dziedzictwa kulturowego.

W przeciwnym razie większość starożytnego miasta zniszczonego podczas brytyjskiego ataku lotniczego w 1945 r., ale niektóre z dawnej architektury był sądzony odbudowany po wojnie. Mimo to, można doświadczyć Die Alte Mainbrücke z 1400, który jako jedyny w mieście most nad Menem do 1886 roku.

Położony na północ od centrum miasta, Festung Główne Berg – gigantyczna, dobrze zachowane fortyfikacje z czasów średniowiecza.

Würzburg jest również znany jako miasto, w którym sztuka i kultura są silnie podkreślał, każdego roku gospodarze dwa największe festiwale muzyki klasycznej: Mozart i Bach Fest-Tage.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest lotnisko we Frankfurcie, w odległości 100 km na północny zachód w Würzburgu.