Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Lünen

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Lünen – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Lünen – Podręcznik

Wynajem Samochodów Lunen
Wynajem Aut Lünen – Foto: © N. Selisky

Była Lünen miasto górnicze położone w zachodniej części Niemiec, w pobliżu rzeki Lippe, i należą do Nadrenia Północna-Westfalia.Miasto ma 88.200 mieszkańców (2009), a miasto Dortmund usytuowany jest w odległości 20 minut jazdy samochodem.

Lünen ma wiele zabytków i Starego Miasta jest dobrze zachowane domy z muru pruskiego z 1600. St George’s Church od 1366 jest również w okolicy i jest najstarszym zachowanym budynkiem w Lünen.

Inne atrakcje turystyczne w mieście, to katolickiej St Mary’s Kirche z 1896 roku, „Bergarbeiter-Wohnmuseum” (muzeum górnik), Selimiye Meczet w 2008 roku (jeden z największych meczetów w Nadrenii Północnej-Westfalii), a wieża UFO „Luntec” – znajduje się w Parku Technologicznym i Ma 37 metrów wysokości.

„Marine Park Lünen” jest atrakcyjnym terenem rekreacyjnym w mieście położonym nad jeziorem Horstmarer. Oto kilka pływanie w lecie z piaszczystych plaż i miły szlaki turystyczne i miejsca zielone.

W okolicy znajduje się również Schanshell Palace w 1872 roku, w którym mieści Lünen Museum. To jest muzeum regionalne z eksponatami, jak ludzie żyli i mieszkali w okresie 1830/30. Na wystawie w tym „Pracownicy salonu, zabawki, grzejniki żeliwne, rzemiosło itp.

Najbliższe lotnisko znajduje się Port lotniczy Dortmund, który znajduje się 23 km na południowy wschód od Lünen.