Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Speyer

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Speyer – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Speyer – Podręcznik

Wynajem Samochodów Speyer
Wynajem Aut Speyer

Speyer, który ma około. 50.000 mieszkańców (2008), położone nad Renem w południowo-zachodniej Niemcy – w Nadrenia-Palatynat.W mieście pojawia się dopiero w 496 ADKr, i wtedy nazywa Spira – ale już dziesięć lat f.Kr. Roman był tu instalacje wojskowe.

Speyer jest przede wszystkim znana z imponującą katedrę – Kaiser und zu Speyer Maryi – która jest największym romańskiej katedry. To było rozpoczynane w 1030 i konsekrowany w 1061. 40 lat później została przedłużona. Duża część kościoła została zniszczona w 1689 roku podczas wojny z Francją, ale przebudowany w drugiej połowie 1700 roku.Posiada od 1981 r. został na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Inną ważną atrakcją Das Speyer w Muzeum Techniki. Został otwarty w 1991 roku i obejmuje Kolekcja samolotów – Boeing 747, w tym i Antonow An-22. Ponadto znajdziesz tutaj 44 metrów długości łodzi podwodnej, kilka lokomotyw i szereg innych urządzeń technicznych.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Frankfurt Airport, położony 110 km na północ od Speyer.