Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Stralsund

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Stralsund – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Stralsund – Podręcznik

Wynajem Samochodów Stralsund
Wynajem Aut Stralsund

Stralsund znajduje się w północno-wschodniej części Niemiec – w landzie Meklemburgia-Pomorze Przednie – i to miasto portowe nad Morzem Bałtyckim z ok.60.000 mieszkańców (2008). Strelasund Strait oddziela wyspę Rugia Stralsund, miasto most przez historyczne twierdzy wyspa Dänholm.

Stralsund jest często nazywany „Brama na Rugii” – i wiele połączenia podróży tutaj z wizytą w Sassnitz, który jest znanym w kąpieliskach i uzdrowiska w północno-wschodniej części Rugii (52 km od Stralsund). Stąd istnieją również promy pasażerskie na Bornholm, Trelleborg w SzwecjiKlaipeda w Litwa i St Petersburg w Rosji.

Wszystkie stare centrum miasta Stralsund (z korzeni do hanzeatyckiego okresie 1200 – i 1300-liczba) jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Oto wszystkie 570 zachowanych średniowiecznych budynków – a te są następujące najbardziej znane: Mikołaja (1276), Marienkirche (1298), Jakobikirche (1303), Stralsund Rathaus (ratusz z 1200s), Katharinenkloster (wymienione ok. 1250 – do domu. dziś muzeum historii kultury) i Johanniskloster (wymienione 1254 – teraz do domu Stralsund paradujących). Wzmianka muszą być również szwedzki rząd pałac z ok. 1730 roku.W latach 1648-1815 był w rzeczywistości Stralsund i Rugia w szwedzkim posiadaniu jako część Pomorza szwedzkiego regionu.

Najbliższe główne lotnisko Rostock-Laage Airport, położony ok.. 100 km na południowy zachód od Stralsundu.