Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Aschaffenburg

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Aschaffenburg – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Aschaffenburg – Podręcznik

Wynajem Samochodów Aschaffenburg
Wynajem Aut Aschaffenburg

Aschaffenburg w Niemczech, która ma ok.70.000 mieszkańców, położone na północny zachód od południowego stanu niemieckiej Bawarii – nad rzeką Men. Na początku 1800 roku miasto stanowiło krótkim czasie odrębnego księstwa.

Aschaffenburg jest często nazywany „Tor zum Spessart” („brama do Spessart”) – który jest około 500 metrów wysokości åsrekke w którym są dwie popularne parki.

Wczesnej historii miasta zaczyna się w rzymskiej starożytności, ale ma kilka razy od średniowiecza, doznał poważnego uszkodzenia wcześniej – najpierw w wojnie 30-letniej w 1600, a następnie w ciągu 2 II wojny światowej.

Jedną z głównych atrakcji Aschaffenburg Schloss Johannisburg – zbudowany w latach 1607-1614 – który znajduje się w malowniczej okolicy parku. Inną popularną atrakcją jest 30-metrowa pałace Schönburger Hof, wybudowany w latach 1673 i 1681, a dziś w tym domu muzeum przyrodnicze nauki.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest lotnisko we Frankfurcie we Frankfurcie nad Menem, który jest o. 46 km.Na północny zachód od Aschaffenburg.