Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Frankenthal

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Frankenthal – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Frankenthal – Podręcznik

Wynajem Samochodów Frankenthal
Wynajem Aut Frankenthal – Foto: © Xocolatl

Frankenthal, które ma około. 47.000 mieszkańców, położone nad Renem Isenach dopływ w południowo-zachodniej części Niemiec – w szczególności w Nadrenia-Palatynat.Od głównych miast, takich jak robaki na północy i Mannheim w południowo-wschodniej, w obu przypadkach wynosi 15 km. 

Frankenthal jest po raz pierwszy wymieniony w źródłach historycznych z końca 700-numer – i stał się miastem w 1577 roku.

Miasto było jednak niemal całkowicie zniszczona w czasie alianckich bombardowań w 1943 roku. Dlatego dziś Frankenthal niewielu zabytkowych budynków, aby pokazać. Niektóre ruiny zachowały się, a są wśród   głównych atrakcji miasta.Dotyczy to w szczególności dawnego kościoła odcinkowych Świętej Marii Magdaleny (znany również jako arcybiskup Bert-ruiny). Blisko arcybiskup ożywia Bert Muzeum, gdzie historii miasta jest udokumentowana.

Jedyną rzeczą, w starym centrum, które zostało zniszczone podczas 2. II wojny światowej, dwa łuk triumfalny, jak bramy, Speyer Wormser Tor Tor (oba wymienione w 1770’s). W przeciwnym razie istnieje kilka pięknych, kościoły zrekonstruowany: Pfarrkirche St Dreifaltigkeit (barokowy kościół z początku 1700 cyfr) i Zwölf-Apostel-Kirche (1600), który ma najwyższą wieżę kościelną.

City Airport Mannheim znajduje się 13 km na południowy wschód od Frankenthal. Jest lotniskiem regionalnym regularne loty do Berlin i Hamburg. Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest lotnisko we Frankfurcie, około. 90 km dalej na północ.