Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Neuss

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Neuss – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Neuss – Podręcznik

Wynajem Samochodów Neuss
Wynajem Aut Neuss

Neuss znajduje się w zachodniej części Niemiec nad rzeką Ren, i należy do kraju związkowego Nadrenia Północna-Westfalia.Miasto ma 151.200 mieszkańców (2008), a po drugiej stronie Renu leży miasto Düsseldorf.

Neuss jest jednym z najstarszych miast w kraju, i jest zamieszkana od Rzymianie założyli ją w roku 16 pneKr. jako placówki wojskowej, i wezwał Novaesium.

W mieście znajduje się kilka historycznych, kulturowych i architektonicznych atrakcji – w tym wspaniałe Kościół Quirinus-Münster „pomysł z powrotem do 1200s. Kościół – który jest punktem zwrotnym dla miasta – zostały odbudowane po pożarze w 1741 roku. Inne atrakcje w Neuss: Haus Rottels Muzeum – Muzeum Regionalne mieści się w budynku pochodzącym z 1820 roku, Kościół Mariacki z 1902 roku, Roscheider Trybunału (skansen, gdzie można również zobaczyć diorama rzymskiego fortu w miniaturze), oraz Clemens Selset-Museum – muzeum regionalne i galeria sztuki.

Ponadto miasto ma piękny ogród botaniczny, kilka teatrów – w tym Globe Theatre – że każdego roku festiwal szekspirowski, wspaniałe sklepy i urozmaicone życie nocne.

Najbliższe lotnisko znajduje się lotnisko w Dusseldorfie, znajduje się 15,7 km na północny wschód Neuss.