Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Amberg

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Amberg – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Amberg – Podręcznik

Wynajem Samochodów Amberg
Wynajem Aut Amberg

Amberg jest położony w południowej części państwa niemieckiego w Bawarii w Niemczech – szczególnie w regionie Oberpfalz.Miasto ma ok.. 45.000 mieszkańców, a pierwsza wzmianka w źródłach pisanych w roku 1034.

Zabytkowe centrum Amberg jest uważane za jedne z najlepiej zachowanych średniowiecznych kwartałów w Europie. Jest otoczony murem pierścienia z kilkoma wieżami – znany jako Ei (jaja), przez kształt.

Oto kilka imponujących kościołów i innych budynków. Wśród najbardziej znanych atrakcji jednostka jest objęte okulary Stadt most – który pierwotnie był częścią miasta, średniowiecznej fortyfikacji. W przeciwnym razie, Neues Schloss wspomniano – zamku, który został wybudowany w 1400 i odnowiony w 1603 roku.

Inne popularne miejsca w Amberg jest Eh’häusl („mały dom weselny), zbudowany w 1728 roku i karakteriseert dzisiaj najmniejszy na świecie hotel (tylko 2 m szerokości) – plus Mariahilfberg klasztoru franciszkanów, na wzgórzu w pobliżu centrum miasta.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Lotnisko w Norymberdze, ok. 56 km na zachód od Amberg.