Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Wolfsburg

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Wolfsburg – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Wolfsburg – Podręcznik

Wynajem Samochodów Wolfsburg
Wynajem Aut Wolfsburg

Wynajem Aut Wolfsburg

Wolfsburg, z ok. 120.000 mieszkańców (2008), leży na wschód od północno-zachodniej państwo niemieckie w Dolnej Saksonii. W odróżnieniu od większości innych miast w Niemczech jest bardzo „młody”.Było to założone dopiero w 1938 – pod rządami nazistów Adolfa Hitlera, jako salon dla pracowników nowo powstałej fabryki Volkswagena. Pierwotnie nazwa miasta Stadt des KdF wagens, ale została zmieniona na Wolfsburg w 1946 roku – jeden wzywające do pobliskiego zamku renesansowym.

I tak Schloss Wolfsburg, z historią, która sięga do początku 1300 roku, jest jedną z głównych atrakcji miasta. Istnieją jednak również starszych architektura, która wynika z okresu kilkuset lat zanim miasto było – między innymi Burg Neuhaus (od około 1400) i Schloss Fallersleben (1551).

Inaczej jest to naturalne, że nowoczesna architektura, która charakteryzuje miasta. Tutaj, zwłaszcza Alvar Aalto-Kulturhaus (1962) wspomniano – zaprojektowane przez i nazwany na cześć słynnego fińskiego architekta Alvara Aalto. Także Wolfsburg budynku teatru, wzniesiony w 1973 roku, monumentalny przykład architektury modernistycznej.

Wśród licznych muzeów miasta, naturalne jest, mówiąc w szczególności Die motoryzacji, który jest jednocześnie muzeum i parku rozrywki związane z koncernem Volkswagen.

W przeciwnym razie, Wolfsburg znany jako festiwal, gdzie niektóre z najważniejszych wydarzeń roku jest Międzynarodowy Festiwal Tańca Movimentos (kwiecień / maj), na zewnątrz Jazz koncerty 'n’ More (lipiec / sierpień), Gourmet Fest (sierpień / wrzesień) i duży rynek zbytu dla jednostek w październiku.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Lotniska Hanover-Langenhagen, położona 90 km na wschód od Wolfsburg.