Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Ratyzbona

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Ratyzbona – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Ratyzbona – Podręcznik

Wynajem Samochodów Ratyzbona
Wynajem Aut Ratyzbona

Ratyzbona jest centrum administracyjnym regionu Oberpfalz – w południowo-wschodniej rogu Niemcy, szczególnie gdy Dunajem a rzeką Regen spotykają się w Bawarii.Nie było ugody w miejscu od epoki kamienia, w roku 179 ADKr. Rzymianie zbudowali większe fort. Ratyzbona Dziś ma ponad 130 tysięcy mieszkańców (2008).

W 1992 r. Ren-Men-Dunaj do Ratyzbony zakończone, tak że obecnie Miasto położone jest nad drogą wodną, która – w połączeniu z systemami głównych rzek w Niemczech – łączy Morze Czarne z Morzem Północnym. Śródlądowych miasta Ratyzbona jest zatem również głównym portem morskim.

Wśród głównych atrakcji Ratyzbona miasta jest wiele pięknych kościołów. Gotycka katedra Regensburger Dom (wymienionych w ostatniej części 1200s) dominuje na wizerunek miasta. Istnieje kilka innych interesujących kościołów – w tym Jakobskirche (Schottenkirche St James), romańska bazylika z początku 1100’s. Wzmianka muszą być również ruiny Stiftkirche Obermünster od 1010 Inną szczególną atrakcją jest stary kamienny most, który był już używany przez średniowiecznych krzyżowców.

Ratyzbona posiada również kilka dużych teatrów (w tym wielkiego Stadttheater am Bismarck Platz) – i wiele muzeów i innych instytucji kulturalnych.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Lotnisko w Norymberdze, położony 90 km na północny zachód od Ratyzbony.