Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Augsburg

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Augsburg – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Augsburg – Podręcznik

Wynajem Samochodów Augsburg
Wynajem Aut Augsburg

Augsburg, który ma około. 264.000 mieszkańców, położone nad rzeką Lech w południowej części niemieckiej Bawarii w Niemczech. Został założony na początku roku 15 pneKr. przez cesarza Augusta (który także nosi nazwę). Później, miasto miało ważną rolę zarówno w niemiecko-Imperium Rzymskiego i Reformacji, jak to tu wyznanie wyznanie, które stanowiły podstawę do kościoła luterańskiego, został podpisany (wyznania augsburskiego, 1530).

Historia dokonała Augsburg słynnego miasta, a jest o wiele więcej atrakcji, które przyciąga turystów tutaj – w tym wspaniały ratusz z 1615 roku. Także stare biedne dzielnice Fuggerei – założony w 1516 jako pierwszy na świecie budownictwa społecznego – jest popularnym miejscem turystycznym. Oto ojciec kompozytora Wolfganga Amadeusza Mozarta urodziła, a „Mozart Haus” znajduje się obecnie muzeum.

Inne dużo odwiedzanych atrakcji w Augsburgu wynosi 70 m wysokości wieża Perlachturm (mający swe początki w 900’s), opactwo św Ulrich und Afra i słynnego marionettetateret Augsburger Puppenkirche.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest lotnisko w Monachium, ok. 70 km na południowy wschód od Augsburga.