Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kostancja

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kostancja – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kostancja – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kostancja
Wynajem Aut Kostancja

Konstancji nad Jeziorem Bodeńskim w południowych Niemczech, szczególnie w Badenii-Wirtembergii – na granicy szwajcarskiej.Miasto ma 82.600 mieszkańców (2008), i jest ważnym węzłem komunikacyjnym i ośrodkiem turystycznym. Położony jest w malowniczej okolicy między Obersee i Untersee, oraz w „Starówka” – Stare Miasto – jest wiele zabytkowych budynków.

Najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych w Konstancji jest Stare Miasto od 1100 – 1400, w Konzilsegebäude (budynek sdministrativ od 1388), ratusz z 1589 r. w renesansowym stylu katedra (zbudowana w latach 1000 / 00’s), Muzeum Archeologiczne, Rosgartenmuseum (muzeum dla sztuki, kultury i historii) – i Kunstverein Kostancja, z wystawy sztuki współczesnej.

Symbolem miasta jest 9-metrowy pomnik „Die Imperia” z 1993 roku, który stoi w porcie.

Niemiecki oficer i konstruktor sterowiec Graf von Zeppelin (1838 – 1917) urodził się w Konstancji, a port jest również pomnik na jego cześć.

Atrakcją dla całej rodziny jest „Sea Life Kostancja – akwarium i muzeum przyrody w Konstancji, gdzie można zobaczyć pingwiny, koniki morskie, rekiny, itp.

Najbliższe lotnisko jest Friedrichshafen Airport, położony 32 km na wschód Kostancja – i do których można dotrzeć promem przez Jezioro Bodeńskie.