Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Memmingen

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Memmingen – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Memmingen – Podręcznik

Wynajem Samochodów Memmingen

Wynajem Aut Memmingen

Memmingen znajduje się w Bawarii w południowych Niemczech , i ma około 42.000 mieszkańców (2008).Miasto położone jest w pobliżu rzeki Iller – ok. 115 km na południowy zachód od Monachium .

Memmingen to średniowieczne miasto – słynie starych bram miejskich, wież, szczyty i fasady piękne. Miasto ma też jedne z najlepszych zachowanych pałaców i fortyfikacji w południowych Niemczech.

Niektóre z najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych w Memmingen jest: „Frauenkirche” – Matki Kościoła – z 1258, ratusz z 1589 (z fasadą z 1700 roku), St Martin’s Church z 1524 (z imponującą wieżę kościoła), i „Hermansbau „- barokowy pałac z 1766 roku, które dziś mieści się muzeum miasta. Tutaj zwiedzający mogą dowiedzieć się więcej o historii miasta – i John Heiss Gallery są również w budynku.

Miłośnicy sztuki powinni też odwiedzić „Mewo Kunsthalle” – z malowidłami z 1800 – i 1900, stworzone przez artystów południowych Niemiec.

  „Antonierhaus” jest również często odwiedzana atrakcja turystyczna.Budynek jest dawnym klasztorze z okresu 1200 – 1500, gdzie mieszkał Antonius Phoenix.Było to tak szpitala, celem była opieka nad chorymi, a tak został nazwany na cześć „Świętego Antoniego”. Budynek jest historii kultury szpitala, a także muzeum sztuki z wystawy malarstwa i rzeźby.

W przeciwnym razie turystów Memmingen oferują wspaniałe parki i tereny rekreacyjne, bogata oferta handlowa i przyjazny klubów nocnych.

Miasto położone jest między autostradami A96 i A7.

Międzynarodowe lotnisko Memmingen Allgäu Airport jest ok. 7 km na wschód od centrum miasta.

polski