Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Velbert

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Velbert – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Velbert – Podręcznik

Wynajem Samochodów Velbert
Wynajem Aut Velbert – Foto: © Ticketautomat

Velbert, który jest średniej wielkości miasto z ok. 90.000 mieszkańców (2008), znajduje się w rzeki Ruhry w zachodnich Niemczech – szczególnie w Nadrenia Północna-Westfalia.Jest częścią obszaru metropolitalnego Rheinschiene, takich jak również stolicy stanu Duesseldorf. Łączna liczba ludności w tym obszarze wynosi około 7,5 miliona euro. Velbert, położony w pagórkowatym 200-300 metrów, jest najwyżej położonym miastem tutaj.

Miasto słynie z wielu wielkich wydarzeń kulturalnych – w tym w mieście 25 lat miejsce kulturalnych, Forum Niederberg. Nie ma salę teatru i koncertu 700 osób, przestronne zaplecze konferencyjne – i charakterystyczny muzeum: Deutsches Schloss-und Beschlägemuseum. Tutaj znajdziesz duży zbiór historycznych klucze, zamki, okucia i zawiasy – odzwierciedla Velberts długą tradycję jako miejsce produkcji, tylko dla tych przedmiotów.

Inną popularną atrakcją jest Schloss Hardenberg Neviges w dzielnicy – zamek z początków w 1100S, ale zyskał jego obecnej formie 500 lat. Odbywa się regularnie ciekawych wydarzeń kulturalnych. W pobliżu znajdują się ruiny twierdzy z czasów średniowiecza – Burg Hardenberg.

Velberts najbardziej znanym punktem jest masztu radiowego Rundfunk Sender Langenberg, który obejmuje całość 301 metrów w powietrzu.

Jest mniejszy regionalnego portu lotniczego 10 km na północny zachód od Velbert – Essen / Mülheim lotniska, a najbliższy międzynarodowy port lotniczy jest Dusseldorf Airport, który znajduje się 27 km na południowy zachód od miasta.