Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Fulda

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Fulda – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Fulda – Podręcznik

Wynajem Samochodów Fulda
Wynajem Aut Fulda

Fulda znajduje się w centralnej części Niemiec, na rzece Fulda w Hesji.Miasto ma 64.000 mieszkańców (2009), i jest ważnym węzłem kolejowym. Fulda znajduje się między pasmami górskimi na wschodzie Rhön i Vogelsberg na zachód.

Założona w 744, ale nie był biegły do 1157 Miasto jest obecnie centrum politycznym i kulturalnym w regionie, a Fulda są często nazywane „miastem baroku”, ponieważ, w centrum znajduje się wiele budynków z okresu baroku.

Jest znanym punktem w mieście Fulda Katedra (zwane także Katedra św Salvator) z 1752 roku. Jest także Muzeum Katedralnego.

Inne atrakcje w Pałacu Fulda Fulda z 1714 roku z zamkowego ogrodu, romańska St Michael’s Church z 820-wieczny ratusz – pochodzi z 1531 roku, z klasztoru benedyktyńskiego 744, świętego Bonifacego Statua i Vonderau Museum – kultury i muzeum regionalne Wystawa takich obrazów, rzeźb i artefaktów z czasów prehistorycznych. Vonderau Muzeum posiada także Planetarium.

Najbliższe lotnisko jest Frankfurt International Airport, położony 121 km na południowy zachód w Fuldzie.