Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Waiblingen

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Waiblingen – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Waiblingen – Podręcznik

Wynajem Samochodów Waiblingen
Wynajem Aut Waiblingen – Foto: © Enslin

Waiblingen położony jest w południowo-zachodnim rogu Niemcy – w Badenii-Wirtembergii.Obecnie liczy ok.. 53.000 mieszkańców (2008), i ma status miasta od 1250Większość starego miasta została zniszczona podczas wojny trzydziestoletniej (1634), ale potem przebudowany w latach 1640/00. „Nowy” Waiblingen jest bardzo dobrze zachowany – i jest dziś dużą atrakcją turystyczną.

Budynków, które uległy zniszczeniu, szczególnie w mieście oryginalny fortyfikacji wymienione. Obejmuje ona mury miasta i kilka bramy wieży, gdzie Hochwachturm i Beinsteim Torturm są najbardziej znane. Ponadto, w pobliżu głównych Kościół – Michael’s – uważana wśród najważniejszych atrakcji. Wśród ocalałych budynków z 1600, kilka pięknych domów z muru pruskiego – w tym mieście ratusz – co jest architektonicznemu środowiska. W przeciwnym razie, zabytkowy park Waiblingen Apotheker-Garten Nikolauskirche warte odwiedzenia.

Atrakcją znacznie później jest Marktdreieck (zbudowany w latach 1974-1976) i jako takie mieści się biblioteka miejska.Niniejszy budynek jest w modernistycznym oko w środku na zabytkową architekturę.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Stuttgart Airport, położony 29 km na południowy wschód od Waiblingen.