Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Akwizgran

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Akwizgran – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Akwizgran – Podręcznik

Wynajem Samochodów Akwizgran
Wynajem Aut Akwizgran

Akwizgran jest położony w zachodniej części Niemiec, Nadrenia Północna-Westfalia, w odległości 5 km od granicy z Belgia i Holandia. Miasto ma 260.000 mieszkańców (2008), i jest ważnym węzłem kolejowym. Akwizgran jest znany ze swojej długiej historii i jej dziedzictwa architektonicznego i kulturowego.

Główną atrakcją miasta jest Katedra w Akwizgranie, który jest jednym z najstarszych kościołów w Niemczech – z szeroko z roku 786 Wewnątrz budynku jest piękne „Glass kaplica” – co jest dużą atrakcją turystyczną, a obie kaplicy katedry i szkło jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Także w Akwizgran City Hall z 1500 są warte odwiedzenia – i Grashaus, znajduje się na targ rybny z 1267 roku. Inne atrakcje w mieście: Ludwig Forum for International Art – galeria sztuki z wystawy sztuki współczesnej, również odkryty park rzeźby, Büchel Palace od 1338 roku, Europejskiej Square (na wschód od centrum) z fontanną jest oświetlony w nocy, a Muzeum Miejskie w Frankenberg Zamek z 1200s na obrzeżach miasta.

W przeciwnym razie kina Akwizgran, teatry, parki, zabytki dobrych sklepów i dobrych restauracji.

Najbliższe lotnisko – Maastricht Akwizgran Airport – to międzynarodowe lotnisko w ciągu około. Akwizgran 40 km poza centrum miasta.