Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Herne

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Herne – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Herne – Podręcznik

Wynajem Samochodów Herne
Wynajem Aut Herne

Herne leży w zachodniej części Niemiec – Nadrenia Północna-Westfalia – i ma około 170.000 mieszkańców (2008).Miasto położone jest w północnej części Zagłębia Ruhry, rzeki Emscher – 15 km na zachód od Dortmundu.

Herne był w połowie 1800 roku, ważne miasto górnicze, i otrzymała status miasta w 1897 roku. Ratusz ma dwie – obie z początku 1900. Największą atrakcją turystyczną w Herne Strunk’s Castle z 1500 – i 1600, gdzie również muzeum historyczne „Emschertalmuseum” kłamstwa. W tej okolicy znajduje się także najstarszy budynek w mieście – kaplica z 1272

Kolejnym punktem Herne’s „Westfälische Museum für Archäologie” – jedno z najnowocześniejszych muzeów archeologicznych w Europie, z ekspozycją Westfalia 250.000 lat historii, przedstawione w porządku chronologicznym.

Miasto posiada także własne muzeum wystawa starych samochodów Opel, maszyny do szycia, rowery, i pamiątki.

W przeciwnym razie, teatry oferują Herne, kin, parków i terenów rekreacyjnych. „Wanan Fritidsbad” jest atrakcją dla całej rodziny – z basenem i placem zabaw dla dzieci.

Herne znana jest z rocznym rynku „Cranz Kirmes” w CRange dzielnicy, która istnieje od 1400. Impreza trwa 10 dni, a rynek ponad 4 miliony turystów rocznie.

Najbliższe lotnisko znajduje się Port lotniczy Dortmund, który znajduje się 33 km na zachód od Herne.