Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Oberhausen

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Oberhausen – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Oberhausen – Podręcznik

Wynajem Samochodów Oberhausen
Wynajem Aut Oberhausen

Oberhausen, która ma około 220 tysięcy mieszkańców (2008), położony nad rzeką Emscher cała zachodnia Niemcy – Nadrenia Północna-Westfalia.Miasto zostało oficjalnie w 1862 roku, i jest centralnie usytuowany w największej w Niemczech dzielnicy przemysłowej – Zagłębia Ruhry.

Oberhausen to znane z wielu muzeów – zwłaszcza w dziedzinie kultury przemysłowej. Najbardziej znanym jest Gasometer Oberhausen – technicznie i astronomiczne muzeum, które mieści się w dawnym zbiornika gazu.

Miasto zawdzięcza swoją nazwę od Schloss Oberhausen, wymieniona na początku 1800 roku na ruinach zamku wcześniej średniowiecza. Zamek ma od 1947 roku mieści się galeria sztuki porywający, które w coraz większym stopniu został przedłużony. W 1998 r. został ponownie otwarty po zyskał spektakularną przedłużenie szkła – i to jest obecnie znany jako Ludwig Galerie

W przeciwnym razie wielu kojarzy się z Oberhausen, Niemcy największego centrum handlowego – Centro – który został otwarty w 1996 roku w dawnej fabryce stali. Sklep cały obszar jest 70.000 m2.

Istnieją dwa międzynarodowe lotniska w pobliżu Oberhausen: Dusseldorf Airport (22 km na południe od miasta) i lotniska Kolonia / Bonn (46 km dalej na południe).