Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Schweinfurt

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Schweinfurt – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Schweinfurt – Podręcznik

Wynajem Samochodów Schweinfurt
Wynajem Aut Schweinfurt – Foto: © Dr. Volkmar Rudolf

Schweinfurt, który ma około. 55.000 mieszkańców (2008), położony w regionie Dolna Frankonia, w Bawarii, w Niemczech. Jego historia zaczęła się w 700 AD, w 1200s zbudowano mur z bramami i wieżami wokół centrum. Fragmenty ściany jest zachowana.

Schweinfurt zostało dotkniętych przez wojny uszkodzenia kilka razy w całej historii – w ciągu ostatnich 2 II wojny światowej. Mimo to miasto ma wiele zabytków, aby pokazać. Wśród nich jest stary ratusz w stylu gotyckim (wzniesiony 1570/72) jeden z najbardziej znanych. Ponadto należy zwrócić więcej   pięknych kościołów – w tymKirche St Johannes (1554-1962) i Heilig Geist Kirche (1806).

Miasto ma też kilka interesujących muzeów – w tym Muzeum Georg Schäfer, który specjalizuje się w 1800-wiecznej sztuki z krajów niemieckojęzycznych.

W centrum Schweinfurt, jest duża, deptaka – Markthalle – która jest bardzo popularna zarówno wśród turystów i mieszkańców.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Lotnisko w Norymberdze, który znajduje się 120 km na południowy wschód od Schweinfurt.