Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Emden

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Emden – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Emden – Podręcznik

Wynajem Samochodów Emden
Wynajem Aut Emden

Emden to miasto portowe z ok. 52.000 mieszkańców, położone nad rzeką Ems, gdzie ma swoje ujście w Morzu Północnym. Geograficznie, miasto należy do regionu, Ostfriesland Dolnej Saksonii.

Miasto może kontynuować historię, sięgającą do 700 – i od końca 1800 roku, kiedy Dortmund-Ems Kanał został otwarty, Emden został główny port wywozu do przedsiębiorstw przemysłowych w Zagłębiu Ruhry. Istnieje kilka zabytkowych budynków, aby zobaczyć w Emden, który jest, ponieważ większość miasta została zniszczona podczas 2. II wojny światowej. Odbudowy dniach do końca 1960 roku.

Emdens najsłynniejszych atrakcją jest duży, nowoczesny Kunsthalle. Innym obiekty kulturalne, które przyciągają zainteresowanie wielu, salę koncertową Nordseehallen.W przeciwnym razie, zabytkowej główny kościół – Die Grosse Kirche – wymienione. To padł ofiarą zamachu bombowego aliantów Niemcy w końcowej fazie 2 II wojny światowej, ale został częściowo odbudowany.Jednakże nie miał on funkcjonować jako kościół w okresie powojennym. Obecnie mieści się tu jeden z największych w Niemczech bibliotek teologicznych – John-a-Lasco Bibliothek. Także Emdens monumentalną salę należy do zabytków. Wybudowanym w 1575 – ale został ponownie otwarty w 1962, po kompleksowej rekonstrukcji / przywracania.

Regionalnego portu lotniczego Emden Airport znajduje się 5 km na północny wschód od centrum miasta.