Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Gera

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Gera – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Gera – Podręcznik

Wynajem Samochodów Gera
Wynajem Aut Gera

Gera (100.200 mieszkańców w 2009 roku) leży nad rzeką Weisse Elster w centralnej części Niemiec i należy do państwa związkowego Turyngia.Miasto zostało założone w 995 i została powołana w 1237

Gera ma bogate życie kulturalne w muzeach, teatrze i corocznych festiwali, a także wiele zabytków. W Markt – centralnego placu – jest ratusz z roku 1576 w stylu renesansowym. Wycieczka do sali ośmiobocznej wieży miasta (57 metrów) to popularna atrakcja turystyczna, gdzie znajdują się wspaniałe widoki na miasto.

Interesująca w Gera: Otto-Dix-Haus – wystawa prac Otto Dix, (1891-1969), Castle Rock Oster – pierwotnie z 1100S, teatru w 1902 roku, św Salvatorkirken z 1720 roku, Kościół Mariacki z 1440, Muzeum Historii Naturalnej – i najstarszy budynek w mieście, „Febersche”, który obecnie mieści się muzeum sztuki i rzemiosła.

W przeciwnym razie, Gera ogrody botaniczne i zoologiczne, pięknych parków i terenów rekreacyjnych, sklepów z centrów handlowych i supermarketów – a także urozmaicone życie nocne.

Najbliższe lotnisko Lipsk-Altenburg Airport, położony 47 km na północny wschód od Gera.