Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Pirmasens

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Pirmasens – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Pirmasens – Podręcznik

Wynajem Samochodów Pirmasens
Wynajem Aut Pirmasens

Pirmasens położony jest w południowo-zachodniej Niemcy – w Nadrenia-Palatynat – tylko 12 km od granicy z Francją. Miasto, które ma około. 43.000 mieszkańców (2008), nabytych praw miejskich w 1763 roku – ale jest wymieniony w źródłach historycznych już w około 860

Pirmasens był w drugiej połowie 1700 roku budowany jako ważną miastem garnizonowym, a dominującą plac (Ekserzierplatz) – z ekserserhall, który jest drugim co do wielkości w Europie (po Sankt Petersburg, Rosja ) – jest jednym z miejskich atrakcji najbardziej .

W przeciwnym razie, Schlossplatz, bardzo „serce” do centrum miasta. Tutaj znajduje się stary ratusz (Altes Rathaus) z 1770 roku – i tu również znajduje słynnej fontanny (Schlossbrunnen).

Pirmasens jest często nazywany „Skobyen”, ponieważ nastąpił znaczny długie buty wykonane tutaj. Jednym z miasta popularnych atrakcji turystycznych jest także wielkim skomuseet (Schuhmuseum Hauenstein). Istnieje również kilka innych ciekawych muzeów – w tym nowych Dynamikum – Muzeum Techniki, który został otwarty w 2008 roku na terenie byłej fabryki obuwia Rheinburger.

Najbliższe główne lotnisko Saarbrücken Airport, położony ok.. 35 km na zachód od Pirmasens.