Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Zittau

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Zittau – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Zittau – Podręcznik

Wynajem Samochodów Zittau
Wynajem Aut Zittau

Zittau położony jest we wschodniej części Niemiec – w Saksonii, w pobliżu granicy z obydwu Polska i Czechy. Tylko Nysy oddziela Zittau z polskich miast i Sieniawka Porajów – a odległość do granicy z Czechami znajduje się zaledwie 3 km. Dziś liczy około 29000 Zittau mieszkańców – co stanowi znaczny spadek z najbardziej zaludnionych okres w tym czasie Niemcy został podzielony na dwie części.W szczytowym okresie, było dwa razy tyle ludzi.

Istnieje kilka znanych budynków z okresu średniowiecza i renesansu w Zittau. Ważne jest to, Salzhausen / Marstall (1511), Altes Gymnasium (1571), Domspachhaus am Markt (1553) i Heffterbau – która jest częścią dawnego klasztoru Franciszkanów z początku 1600. Jest to również Kulturhistorisches Franziskanerkloster Muzeum, gdzie między innymi, można zobaczyć kolekcję „Fastentücher” (stała siatki) z 1500.

Kilka miasta piękne kościoły mają swoje źródła w czasach średniowiecznych, choć od tej pory podlegają głównych zmian lub modyfikacji. St-Kirche Johannis został zbudowany w 1291 roku, ale spłonął i został odbudowany w 1700 roku. Ponadto, Frauenkirche (wymienione w 1355) został zniszczony przez pożar (ponownie w 1600) – podczas gdy Weberkirche / Drefaltigkeitskirche, który został wybudowany ok.. 1500, został gruntownie przebudowany i rozbudowany w 1700 roku.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Drezno Airport, położony 77 km na północny zachód od Zittau. Może być również wspomnieć, że lotnisko w Pradze w stolicy Czech znajduje się w pobliżu Zittaus – ok. 95 km na południe od miasta.