Wynajem Samochodów Portugalia

Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Portugalia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Portugalia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Portugalia – Podręcznik

Portugalia

Wynajem Aut Portugalia

Portugalia (10,7 mln mieszkańców w 2009 r.) znajduje się w południowo-zachodniej Europie na Półwyspie Iberyjskim. Graniczy z Hiszpanii na wschodzie i północy, i na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego na południe i zachód.Portugalia obejmuje Azory i archipelag Madera turistøya w Atlantyku.

Najdłuższy Tagus rzeka, która płynie z Hiszpanii na wschodzie do Oceanu Atlantyckiego na zachodzie.

Portugalia górzystym terenie na północ od rzeki Tag i równiny na południu. Na wschodzie – na granicy z Hiszpanii – jest w Portugalii najwyższe pasmo górskie, Serra da Estrela.W kraju umiarkowany klimat śródziemnomorski, gdzie na południe części kraju jest cieplejsze lata i łagodniejsze zimy niż północnych obszarach.

Stolica Lizbona , największy w kraju miasto z 500.000 mieszkańców (2008).Lizbońskiej znajduje się na zachodnim wybrzeżu – w przypadku gdy przepływ rzeki Tag do Oceanu Atlantyckiego. Miasto jest położone na siedmiu wzgórzach, a wśród najbardziej popularnych atrakcji turystycznych znajdziesz twierdza Torre de Belém, a także średniowieczny zamek Castelo de Sao Jorge. W mieście teatr narodowy, opera, muzea i jednym z największych miejskich parków.

Inne główne miasta w Portugalii, Porto , Coimbra, Braga, Faro , Portimao, Evora i Leiria.

W kraju znaczące turystyki – szczególnie na wybrzeżu Algarve na południu. Ma piękne, długie, piaszczyste plaże, fantastyczne formacje skalne, zapraszając basen.Algarve także 3000 godzin słonecznych w roku.

Główne lotnisko w Portugalii Aeroporto de Lizbona , w odległości 4 km na północny wschód od stolicy.Jest to jeden z największych portów lotniczych w Europie południowej.

Taniwynajemaut.pl oferuje szeroki wybór wypożyczalni samochodów w Portugalii cenach. Niektóre wypożyczalnie samochodów porównać z najbardziej popularnych miejsc Faro i Lizbona jest Avis, oferty, Europcar, National i Alamo.

polski