Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Tomar

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Tomar – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Tomar – Podręcznik

Wynajem Samochodów Tomar
Wynajem Aut Tomar

Tomar to miasto w centralnej dzielnicy Santarem Portugalia. 15000 żyć w mieście, które znajduje się ok.. 100 km na północny wschód od Lizbony.

Miasto jest być może najlepiej znany jako siedziba kraju Temple of the Phoenix Lord of the 1200s. Dlatego, Tomar także niektóre z najważniejszych zabytków świątyni w Europie. Lords świątyni został pochowany w Santa Maria do Olivial kościół z 1300 roku. Tomar pięknego starego miasta przybył do klasztoru pod zamkiem Cristo.Convento de Christo został wybudowany z 1100-1600, a więc mają różne style. Listę światowego dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego. Tomar Synagoga jest jednym z najlepiej zachowanych średniowiecznych.Ma także Muzeum Żydowskie. Kościół São João Baptista znajduje się w mieście, i ma kilka artystycznych szczegóły, takie jak drzwi Gothic i obrazy autorstwa jednego z najwybitniejszych artystów renesansu, Gregorio Lopes.

Lotnisko Aeroporto de Lizbona znajduje się około 130 kilometrów i trwa około półtorej godziny jazdy.