Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Lizbona Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Lizbona Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Lizbona Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Lizbona Lotnisko

Wynajem Aut Lizbona Lotnisko

Lizbona Portela Airport (LIS) znajduje się 7 km na północny zachód od Lizbony na trasie A1 pomiędzy Lizbonie i Porto .Transfer na lotnisko kursuje z Lizbony i lotniska.Firm wynajmujących samochody znajdują się na lotnisku AA Castanheira / Budżet, Auro Rent, Auto Jardim, Avis, Europcar, Hertz, National / Alamo oraz Sixt.

13626358 osób odwiedziło lotniska w Lizbonie w 2008 r., jest największym portem lotniczym w Portugalii. Jest to główna baza dla TAP Portugalia, który jest firmą, która leci do większości miejsc, a także SATA International, portugalskim i Biały Airways. W niedawnej przeszłości, port lotniczy nastąpił znaczący projekt renowacji i Terminal 2 jest nowy.

To spełniających wybrane lokale gastronomiczne i sklepy lotniska w Lizbonie, nawet jeśli sklep wolnocłowy nie jest szczególnie duży. Lotnisko ma również bank, poczta, kilka salonów biznesowe, sale konferencyjne, bezprzewodowy Internet i biura pierwszej pomocy. Nie ma hoteli na lotnisku, jeden z najbliższych, Radisson SAS Hotel Lizbona.

polski