Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Porto

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Porto – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Porto – Podręcznik

Wynajem Samochodów Porto

Wynajem Aut Porto

Porto w Portugalii drugim co do wielkości miasta.Porto znajduje się u ujścia rzeki Douro na pięknym wysokości. W centrum miasta, które kiedyś nazywano Porto, ma 347.000 mieszkańców, podczas gdy na przedmieściach miasta liczy 1.300.000 mieszkańców. W historycznym centrum otrzymała liście światowego dziedzictwa UNESCO w 1996 roku.

Porto jest centrum handlowe, które słynie z eksportu wina porto, który rozpoczął się w 1600. Vinhandlerne znajduje się w piwnicach w górach w dzielnicy Vila Nova de Gaia. Miasto, które było rzymskiego Portus Cale jest również znany jako rodzinnym drużynie piłkarskiej FC Porto, który znajduje się na Dragao Stadium. Porto ma liczne liczba kościołów, w tym katedry z 1100S obok pałacu biskupiego, Bazylika São Francisco (1383/10) i São Martinho de Cedofeita od 1100S może być podkreślił. Wyjazd na Funicular dos Guindas oferują panoramiczne widoki.

Sa Carneiro Airport warsztat Francisco, znany również jako Aeroporto do Porto jest trzecim co do wielkości port lotniczy, położony około 15 km od centrum.

polski