Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Porto Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Porto Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Porto Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Porto Lotnisko

Wynajem Aut Porto Lotnisko

Aeroporto Internacional dr Francisco de Sá Carneiro (OPO), znany także jako Aeroporto de Pedras Rubras lub Porto Airport, położony 11 km od miastaPorto .Francisco Sá Carneiro to nazwa portugalski premier, którzy zginęli w katastrofie lotniczej w 1980 roku. Są to autobusy między lotniskiem i Porto, a tam jest stacja metra w pobliżu lotniska. Tych przedsiębiorstw, które są samochody wynajem AA Castanheira / Budżet, Auto Jardim, Avis, Europcar, Hertz, Budget, National Car Rental i Sixt.

W 2008 r. 4.534.829 pasażerów odwiedzających lotnisko i jest trzecim co do wielkości w Portugalii .Porto Lotnisko obsługuje 11 linii lotniczych latających do około 30 międzynarodowych połączeń lotniczych. trasy Karty zostaną dodane.

Istnieje kilka kawiarni na lotnisku, jak również restauracje i bary. Oprócz wolne od podatku, nie jest to dobry wybór sklepów z produktami z północnej Portugalii. Lotnisko posiada również bezprzewodowy dostęp do Internetu, bankomat, apteka post biura, sale konferencyjne i biznesowe oraz masaże. Nie ma hoteli na lotnisko.

polski