Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Lizbona

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Lizbona – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Lizbona – Podręcznik

Wynajem Samochodów Lizbona

Wynajem Aut Lizbona

Lizbona jest stolicą Portugalii i największe miasto. Lizbońskiej znajduje się przy ujściu rzeki Tag i Oceanu Atlantyckiego i jest największy w kraju port morski. Miasto ma w sumie 2,9 milionów mieszkańców, w tym na przedmieściach, a centrum jest domem dla 680 tysięcy mieszkańców. Lizbona leży na siedmiu wzgórzach nad rzeką.

Jedną z atrakcji Lizbony, zobacz Cristo Rei, posąg Chrystusa, a nie w przeciwieństwie go w Rio de Janeiro. Statua jest 100 metrów wysokości i stąd są dobre widoki na miasto. Kolejna szansa na wysoko jest wybrać się kolejką linową lub wyciąg w Santa Justa. Lizbona ma wiele historycznych i piękne budynki, jeden z najbardziej znanych jest wieża Belém z 1521 r. i klasztor Mosteiro dos Jeronimos z 1496, zarówno wśród najlepszych przykładów budynków w stylu obsługi. Są one również na listę Światowego Dziedzictwa Kultury i Natury, ze względu na znaczenie, jakie miał w Portugalii oppdagelsestid.

Lotniska w Lizbonie, Aeroporto da Portela Portela znajduje się w Sacavém około 10 km na północ od Lizbony.

Taniwynajemaut.pl oferuje szeroki wybór wypożyczalni samochodów w Lizbonie, w zależności do każdego budżetu. Niektóre z aut wynajem to Toyota Avensis, Volkswagen Lupo, Ford Fiesta, Ford Mondeo i Mercedes Minibus. Wszystkie ceny na wynajem samochodów zawierające nielimitowaną liczbę kilometrów.

polski