Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Faro

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Faro – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Faro – Podręcznik

Wynajem Samochodów Faro

Wynajem Aut Faro

Faro to miasto w prowincji Algarve, na południowym wybrzeżu Portugalii. 46000 żyć w mieście, które ma być także stolicy regionu Algarve, na Atlantyku.

Faro jest dobrą bazą wypadową do zwiedzania Algarve. Miasto ma piękne stare brukowane miasta Centro Historico, w 1800 roku portugalski inspirowane architekturą.Miasto zostało zdobyte przez Maurów w 1249 i został biskupem w 1577 r., został zniszczony przez trzęsienie ziemi w 1755 roku. Faro jest kilka muzeów, w tym Muzeum Etnograficzne i Centrum Kultury Żydowskiej, które wynika z 1851 roku.

Od Faro znajduje się na wycieczkę łodzią do Rio Formosa, do parku przyrody, która ciągnie się przez granicę do Hiszpanii .Jest domem dla wielu ptaków, w tym bociany i flamingi W Faro jest również Praia de Faro jest kilka kilometrów. Nic dziwnego, że w centrum Algarve, miasto życia nocnego.

Dojazd na lotnisko znajduje się siedem kilometrów od centrum Rio Formosa Park.

Faro, wraz z popularnym miejscem w Lizbonie najbardziej na wynajem samochodów w Portugalii .wynajem samochodów Taniwynajemaut.pl oferuje w wielu miejscach w mieście Faro, w tym lotniska w Faro.

polski