Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Braga

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Braga – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Braga – Podręcznik

Wynajem Samochodów Braga
Wynajem Aut Braga

Braga w Portugalii piątym co do wielkości mieście i 45 mil na północny wschód od Porto w dolinie Cávado w regionie Minho. Braga, otoczony wałami i ma 175.000 mieszkańców. Wraz z przedmieścia, miasto liczy 826 tysięcy.

Braga została prawdopodobnie założona przez Fenicjan, i starożytnej kultury i centrum religijnym. Rzymianie nazywali miasto Bracara Augusta, co oznacza,malowniczych budynków.Na południowo-wschodnim wzgórzu miasta Kościół Bom Jesus do Monte, liczba pielgrzymów ściągają tu co roku. Obecny kościół został zbudowany w 1722 roku. Tu na górze znajduje się kolejki. Katedry jest od 1100S. Katedra, Igreja de Bom Jesus de Monte, kilka kraju najsłynniejszych pomników religijnych i skarby, i jest jednym z kraju najbardziej znanych atrakcji. Przed katedrą jest nie mniejsza niż 1776 kroków. Photo Museum, Museu da Imagem z Portugalii największy zbiór zdjęć jest tutaj.

Porto Francisco Machine Shop Sa Carneiro Airport jest 40 km od centrum miasta Braga.