Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Ilha Terceira

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Ilha Terceira – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Ilha Terceira – Podręcznik

Wynajem Samochodów Ilha Terceira
Wynajem Aut Ilha Terceira

Terceira jest jednym z największych wysp archipelagu Azorów w SLOM położony na zachód od Portugalii na Atlantyku.Na wyspie zamieszkuje około 60.000 mieszkańców, z czego 21.000 mieszka w stolicy, Angra do Heroismo. Praia da Vitoria jest drugim miastem o określonej wielkości na wyspie, która ma bazę NATO.

Angro Heroismo, prawdopodobnie z 1450, oraz z zabytkowym centrum i starego sod wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W centrum miasta jest kościół Igreja da Nossa Senhora da Guia, gdzie marynarz Vasco da Gama brata, Paulo da Gama został pochowany.Od maja do września codziennie walk na wyspie.Na Monte Brazylia jest zamek z murem cztery kilometry, który chronił wyspy.

Lotnisko w Teiceira znajduje się w Lajes, w pobliżu plaży Praia da Vitoria, około 18 km od Angra do Heroismo. Jest to również amerykańskiej bazy wojskowej przy lotnisku cywilnym.