Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Funchal Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Funchal Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Funchal Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Funchal Lotnisko
Wynajem Aut Funchal Lotnisko

Lotnisko Funchal Madera (FNC) stanowi formalnie Santa Catarina Airport znajduje się w Santa Cruz, 16 km na północny wschód od Funchal w Portugalii. Autobusy kursują co godzinę między lotniskiem i Funchal. Firm wynajmujących samochody znajdują się na lotnisku, Auto Jardim, Avis, Drive wypożyczalnia samochodów, Europcar, Hertz i Rodavante.

2448574 osób odwiedziło lotnisko w 2008 roku. To był kiedyś notorycznie bardzo krótki pas startowy między strome góry, ale po to zbudowany, ponieważ zdobył nagrodę Outstanding struktury, która jest rodzajem inżynierów Oscara. Bezpośrednie loty z Madery do wielu miejsc w Europie, ale wiele z nich jest sezonowa.

Lotnisko ma dobrych sklepów, tutaj można kupić lokalne produkty, takie jak rękodzieła, wyroby skórzane, okulary przeciwsłoneczne i mody. Istnieje około 7 barów, kawiarni i restauracji. Inne udogodnienia obejmują bezprzewodowy dostęp do Internetu, salonu VIP, bank, poczta i dziecko / pokój rodzinny. Najbliższe hotele, Vila Gale Santa Cruz Hotel Santa Catarina, w odległości 5 km od hotelu w Santa Cruz.