Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Funchal

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Funchal – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Funchal – Podręcznik

Wynajem Samochodów Funchal

Wynajem Aut Funchal

Funchal, stolica Madery i mieści się na południowym wybrzeżu wyspy. Zawiera przedmieściach znajduje się 125.000 mieszkańców miasta na Atlantyku. Funchal jest zajęty port wywozu tych wina, hafty i owoców. Ponadto miasto ma duży zawinięć do portu przez statki wycieczkowe. Osada jest położony w górach, które osiągają wysokość 1200 metrów.

unchal F jest popularnym miejscem turystycznym.W ogrodzie botanicznym Madery, Jardins Botânico da Madeira, znajduje się ponad 2000 roślin. Jest to jedna z głównych atrakcji turystycznych Madery. Klasztor Santa Clara, Convento da Santa Clara, od 1500 jest pomnikiem narodowym. Stare miasto z wąskimi, brukowanymi uliczkami, zdominowana jest przez katedry z 1400. Około 600 metrów od Funchal leży kościół Nossa Senhora do Monte dobbeltspirede od 1700 roku. Stąd słynne przejażdżki ulicami zjeżdżalnie Madera wikliny. Na kursie Palheiro golf, turyści mogą cieszyć się grą w golfa.

Lotnisko Funchal , znany również jako Madera International / Santa Catarina / Funchal, z siedzibą w Santa Cruz, 12 km na północny wschód od miasta.

polski