Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Setubal

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Setubal – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Setubal – Podręcznik

Wynajem Samochodów Setubal
Wynajem Aut Setubal

Setubal miasto 30 km na południowy wschód somligger z Lizbony na rzece Sado wygasła w Baia de Setubal. Miasto znajduje się w pobliżu Arrabida Parku Narodowego i gór Serra da Arrabida. 117.000 mieszkańców żyje w ważne miasto portowe.

Setubal znana jest z tradycji rybackich i sardynki. Miasto było centrum kraju sektora rybołówstwa w początku 20 wieku, ale większość z likwidacji fabryk dziś. Turystyka przejęła. Arrabida Park Narodowy ma kilka pięknych plaż i scenerii. W rzekę Sado, turyści mogą zobaczyć dolfinkoloni. półwyspu Troia oferuje plaże i luksusressorts.Castelo de São Filipa, twierdzy z 16-1700 znajduje się na rzece, a obecnie jest luksusowy hotel. Największy w zabytkowym budynku w Setubal, Jezus Klasztor, 1915/00 w stylu gotyckim. Kościół gotycki portal Sao Julião, jest również przedmiotem zainteresowania. Prawie wszystkie stare budynki w mieście, została zniszczona przez trzęsienia ziemi w 1531 i 1755 roku.

Lotnisko Aeroporto de Lizbona jest 34 km od centrum miasta Setubal.