Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Alcobaca

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Alcobaca – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Alcobaca – Podręcznik

Wynajem Samochodów Alcobaca
Wynajem Aut Alcobaca

Alcobaça znajduje się 80 km na północ od Lizbony, w prowincji Estremadura w Portugalii. Miasto ma 15.000 mieszkańców, podczas gdy na przedmieściach jest 55.000 mieszkańców. Alcobaca pojawiło się pomiędzy dolinami rzek i Baca Alcoa, która dała nazwę miasta.

Alcobaca znany jest słynny klasztor cystersów Santa Maria, która jest największym kościołem w Portugalii. W klasztorze znajduje się na liście UNESCO światowego dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego. Pierwotnie założona przez Dom Afonso Henriques, król Portugalii po pierwsze, w 1152 roku Oto Portugalia najstarszych grobów królewskich, w tym grobowiec króla Piotra Pierwszego i jego kochanki, Ines de Castro. Gdy inwazja wojsk Napoleona w kraju, w 1810 roku, klasztor został pozbawiony wszystkich swoich skarbów historycznych, w tym jego słynnej biblioteki. Klasztor napięte na dużym obszarze i rolnictwa został wprowadzony. Doprowadziło to do dzisiaj Alcobaca jest jeden z największych w Portugalii owoców. Regionu kuchni słynie słodycze, najbardziej znany jest Pao de lo pie.

Lizbona Aeroporto de Portela Airport jest 86 km od centrum Alcobaça.