Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Almada

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Almada – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Almada – Podręcznik

Wynajem Samochodów Almada
Wynajem Aut Almada

Almada jest miastem położonym na południe od Lizbony na rzece Tag.165.000 mieszkańców żyje w miejscowości, które są mieszkalnych i przemysłowych przedmieściach Lizbony. Almada jest podłączony przez most na rzece do Lizbony. Z głównego Cacilhas port znajduje się łódź do Lizbony.

W południowym końcu mostu jest statua Chrystusa Christo Rei Zobacz, który został zbudowany w 1959 roku. Almada ma jedne z najpiękniejszych widoków na Lizbonę: posąg Chrystusa, na zamek i kolejki linowej, która idzie do Boca do Vento. Wcześniej Almada, popularne do sądu, który nakazał stanie budować więcej domów, które są dobrze zachowane w dzielnicy. Almada ma swoje własne życie, a miasto samo w sobie, niezależnie od Lizbony. Tutaj jest festiwal teatralny stosu. Costa da Caparica, długie, piaszczyste plaże są częścią gminy. Miasta kuchni Warto również wspomnieć, zwłaszcza połowów Caldeirada praw.

Loty do Lizbony Aeroporto da Portela, znajduje się jedenaście kilometrów od centrum Almada.