Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Evora

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Evora – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Evora – Podręcznik

Wynajem Samochodów Evora
Wynajem Aut Evora

Evora to miasto w prowincji Alenteja w głąb lądu.Evora chodzi. 120 km na południowy wschód od Lizbony w Portugalii. Łącznie 45.000 mieszkańców w mieście (2001).Evora to największe i najważniejsze miasta w regionie Alentejo, i będzie jednym z miast Portugalii najpiękniejsze.

starego miasta Evora jest wpisany na listę UNESCO światowego dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego. Istnieje wiele pozostałości z czasów rzymskich i arabskich.Zabytków, Świątynia Diany 100 – lub 200-wskazany numer. Katedra, pierwotnie romański kościół z 1100S, został odbudowany w stylu gotyckim około 1400 roku i jest obecnie największym Portugalia gotycki kościół. Kościół São Francisco jest uważana za jedną z najpiękniejszych w kraju, oraz kaplica w kościele, Capela dos Ossos,ozdobiona kości ca.5000 szkieletów. Evora również muzeum z kolekcją rzymskich, w tym muzeów

Najbliższe lotnisko jest Aeroporto da Portela Lizbony, 110 kilometrów.