Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Cypr

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Cypr – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Cypr – Podręcznik

Wynajem Samochodów Cypr
Wynajem Aut Cypr

Cypr jest 3 największa wyspa na Morzu Śródziemnym – po włoskich wysp, na Sycylii i Sardynii.Cypr ma około 800.000 mieszkańców (2010) i znajduje się 70 km na południe od Turcji. Inne sąsiednich terenów są SyriaLibanIzraelEgipt i Grecja.Kraju języków urzędowych są grecki i turecki.

Cypr podzielony jest kraj. Republiki Cypryjskiej obejmuje południową część wyspy, podczas gdy Tureckiej Republiki Północnego Cypru (tylko uznane przez Turcję), obejmujące najbardziej wysunięte na północ części. Granica między tymi, tzw „zielonej linii”, przechodząc przez stolicy wyspy Nikozji i składa się z dwóch ścian. Przejścia strzeżony przez żołnierzy ONZ. Nikozja ma około 360.000 mieszkańców w całości, jeżeli ich mniejszości – Turków cypryjskich – mieszkają na północy, podczas gdy Grecy cypryjscy mieszkają w południowej części miasta.

Istnieją również dwie brytyjskie bazy wojskowe obszary na wyspie – i Dhekelia. Te nie należą do Cypru.

Krajobraz składa się z gór Troodos znajduje się na południe i zachód, pasmo górskie w północnej Kyrenia i równiny pomiędzy. Olimp jest najwyższym – i środki 1.952 m.

Cypr ma klimat śródziemnomorski z gorącym suchym latem i łagodnymi zimami mokre.

Najbardziej popularną plażą i miejscowości turystyczne na wyspie to Larnaka, Fig Tree Bay i Aya Napa.

Larnaka i Limassol na południowym wybrzeżu wyspy jest najważniejszych miast portowych.

Cypr ma dwa główne lotniska. Największe – lotniska w Larnace – 4 km na południowy zachód od centrum Larnaki. Paphos International Airport znajduje się drugi co do wielkości, znajduje się 65 km na południe od Pafos.

Taniwynajemaut.pl oferuje wynajem samochodów na wyżej flypasser i na popularnych celów turystycznych. Skorzystaj z wyszukiwarki powyżej i zarezerwować tani samochód.

Popularne – wynajem samochodów