Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Ayia Napa

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Ayia Napa – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Ayia Napa – Podręcznik

Wynajem Samochodów Ayia Napa
Wynajem Aut Ayia Napa

Ayia Napa znajduje się na południowo-wschodnim wybrzeżu Cypru. Miasto położone jest w dzielnicy cypryjskich w Famaguście. 2700 mieszkańców żyje w Ayia Napa.

Ayia Napa jest znane jako największe ośrodki Cypru, i jest szczególnie znany ze swojego życia nocnego w lecie. Szczególnie popularny jest w Ayia Napa gatunków muzyki house i garaż.   Przed 1974 r., Ayia Napa, mała wioska rybacka z kilkuset mieszkańców. Wiele wskazuje, że miasta, która zbudowana jest wokół weneckiego klasztoru, istniały również w czasach rzymskich. Tutaj znajdują się pozostałości akweduktu. Główna ulica jest Makarios III Avenue prowadzi przez miasto do portu. Oto najważniejsze z miejsc, restauracji i sklepów. W środku placu, Seferis Square, z portem rybackim, w centrum miejscowości Ayia Napa. Oto kilka tawern. Zwiedzający mogą przejść do piaszczystej plaży Nissi Beach, Makronisos Beach Grecian Bay.

Lotniska w Larnace znajduje się 36 mil od centrum Ayia Napa.