Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Larnaca Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Larnaca Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Larnaca Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Larnaca Lotnisko
Wynajem Aut Larnaca Lotnisko

Lotniska w Larnace (LCA) znajduje się 4 km na południowy zachód od Larnaki i jest największym Cypr s 'dwa porty lotnicze.Są to autobusy między lotniskiem i Larnace.Firmy Sixt, Hertz, Europcar, Avis, Astra i zwierzęta oferuje biluteleie.

5478861 osób odwiedziło lotnisko w 2008 roku. Są bezpośrednie loty do ponad 30 różnych międzynarodowych portów lotniczych w Europie i na Bliskim Wschodzie od lotniska w Larnace. Lotniska linie lotnicze Cyprus Airways i Eurocypria. Lotnisko w Larnace znajduje się w środku dużego projektu aktualizacji, w 2013 roku nowy terminal będzie gotowy. Potem lotnisko może pomieścić do 9 mln pasażerów.

Na lotnisku w Larnace, znajduje się kilka sklepów wolnocłowych poza nim, a skromny wybór barów i kawiarni. Pierwsze centrum pomocy rodzinie, bank, poczta i salonu VIP są również dostępne. Larco Hotel jest jednym z hoteli położonych najbliżej.