Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Nicosia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Nicosia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Nicosia – Podręcznik

Wynajem Samochodów Nicosia
Wynajem Aut Nicosia

Znajduje się w Nikozji, Cypr i stolicy kraju.Dzięki 200.000 mieszkańców jest największym miastem na Cyprze. Grecka nazwa miasta Lefkosia. Kapitał dzieli się na greckich i cypryjskich strefy. Stąd łodzią do miasta Cypru Limassol i Larnace.

Nicosia miała miejsce około 295 rpne Kr. Nazwa Nikozja został otwarty w średniowieczu. W 1192 miasto było stolicą królów Cypru. Stare Miasto znajduje się kilka kawiarni serwujących autentyczne kawy cypryjskiej. Wśród zabytków gotyckiej katedrze św Sophia od 1200s, który jest przekształcany do meczetu. Mustafa Pahsa wierzył, że prorok Omer tu mieszkał podczas wizyty w mieście. Miasto posiada kilka muzeów, muzeum archeologicznego, muzeum motocykli i muzeach historycznych. Każdego roku miasto gości Międzynarodowy Festiwal Filmowy Cypr i turniej tenisowy, Davis Cup. Nicosia tętniących życiem klubów nocnych.

Lotniska w Larnace znajduje się 40 kilometrów od stolicy.