Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Tajlandia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Tajlandia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Tajlandia – Podręcznik

Tajlandia
Wynajem Aut Tajlandia

Tajlandia znajduje się w południowo-wschodniej Azji i ma 65,9 milionów mieszkańców (2009). Jest otoczony przez Laos, Kambodża, Malezja i Myanmar (dawniejBirma).Tajlandia ma linię brzegową w Zatoce Tajlandzkiej (Gulf of Tajlandia) na wschodzie i Morzem Andamańskim na zachodzie – która jest częścią Oceanu Indyjskiego.

Krajobraz składa się z gór na północy, Khoratplatået na wschód, na równinach Półwysep Malajski w środkowej i południowo – gdy centralne i północno-wschodniej części należy do Tajlandii. Najwyższym szczytem jest Doi Inthanon, który jest 2565 m.

Tajlandia ma tropikalny klimat monsunowy z ponad 20 stopni Celsjusza przez cały rok.

Stolica Bangkok jest największym miastem kraju, z 7,1 mln mieszkańców (2009).regionu metropolitalnego ma około 12 mln mieszkańców. Bangkok położony jest na brzegu rzeki Menam – 40 km na północ od Zatoki Tajlandii i jest jednym z głównych Azji Południowo-Wschodniej centrów finansowych. Bangkok jest popularnym celem wycieczek turystycznych z ponad 15 milionów osób rocznie. Wizerunek miasta zdominowana jest przez drapaczy chmur, i Bangkok ma jedne z najlepszych hoteli na świecie, jak również bardzo dobre zakupy – z ponad 250 centrów handlowych i supermarketów. Znanych atrakcji turystycznych w Bangkoku Wat Phra Kaew – buddyjskiej świątyni z 1782 – które jest charakterystyczne z licznymi wieżami.

Inne duże miasta: Nakhon Ratchasima, Udon Thani, Nakhon Sawan, Chiang Mai i Phuket.

Na wybrzeżu środkowej i południowej Tajlandii jest długa i zapraszając plaże, wspaniałe hotele i krystalicznie czystej wody. Znanych i turystycznie Phuket oferuje rajską plażę, dobrych sklepów i nocnych klubów.

Główne lotnisko w Tajlandii lotniska Suvarnabhumi, położony 25 km na wschód od stolicy.(Lotnisko jest również nazywany „New Bangkok International Airport”).

Kraju drugim najbardziej lotnisko Phuket International Airport, położony ok.. 30 km od Phuket centrum miasta.

Taniwynajemaut.pl oferuje wynajem samochodów na wszystkich najpopularniejszych miejsc turystycznych w Tajlandii. Ceny za wynajem samochodu w tym ubezpieczenia.Pełna ubezpieczenia można również zarezerwować i opłacić na miejscu tak, że nie podlega odliczeniu, jeśli coś się stanie.